Proces rejestracji usługi serwera repozytoriów SVN wraz z oprogramowaniem Trac sprowadza się do wypełnienia prostego formularza. Usługa jest aktywowana automatycznie w ciągu kilku minut po jej rejestracji.

Jak zarejestrować usługę serwera SVN + Trac?

formularze rejestracyjne: NQ.developer, NQ.team

Krok 1

Z poziomu strony przedstawiającej wybrany wcześniej pakiet, kliknij przycisk "Zamów". Możesz również przejść bezpośrednio do formularza zamówienia wybranego pakietu, używając do tego celu linków przedstawionych powyżej.

Krok 2

Wypełnij po kolei wszystkie wymagane pola w formularzu zamówienia, w szczególności zwróć uwagę, aby wprowadzić wszelkie dane rejestrowe i adresowe zamawiającego.

Krok 3

Zaakceptuj wszystkie wymagane regulaminy oraz inne warunki świadczenia usług, a następnie zatwierdź wprowadzone dane klikając na przycisk "Wyślij".

Krok 4

Zarejestrowana usługa zacznie działać w ciągu kilku minut, a w międzyczasie otrzymasz na wskazany adres e-mail potwierdzenie rejestracji usługi.

W ciągu kilku dni na wskazany adres korespondencyjny, a także drogą e-mail, otrzymasz papierową fakturę proforma. Pakiet należy opłacić w ciągu 14 dni od dnia rejestracji. Więcej o sposobach płatności dowiesz się na stronie płatności.

Krok 5

Po opłaceniu usługi, w ciągu kilku dni otrzymasz Fakturę VAT.

Sprawdź ofertę SVN + Trac