NQ.pl jest wyłącznym, Certyfikowanym Operatorem Baz Danych Firebird SQL dla Infor System. Obecnie oferujemy dwa pakiety Firebird SQL przygotowane do pracy z oprogramowaniem Infor System.

Firebird SQL dla Infor System

InforSystem (dawniej CafeFirma) to oprogramowanie służące do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem stworzone przez dGCS S.A. W skład systemu wchodzi szereg aplikacji, które doskonale rozwiązują potrzeby zarówno małych i dużych firm.

InforSystem wykorzystuje do swej pracy bazę danych Firebird SQL. Aplikacje systemu zostały przygotowane do pracy ze zdalnym serwerem bazy danych Firebird SQL, co rozszerza możliwości użycia Infor System.

NQ.pl jest wyłącznym i Certyfikowanym Operatorem Baz Danych dla InforSystem. Posiadając dowolną aplikację tego systemu możesz skorzystać ze zdalnego serwera Firebird SQL obsługiwanego przez NQ.pl

Zobacz również

Dostępne pakiety InforSystem Firebird

Aktualnie oferowane są dwa pakiety Firebird SQL przygotowane do pracy z systemem InforSystem. Migracja z jednego pakietu do drugiego jest możliwa w dowolnej chwili bez utraty danych zgromadzonych w bazie. Poniższa tabela obrazuje cechy obu produktów:

Baza danych Firebird
Pojemność na dysku serwera 100 MB 250 MB
Limit transferu miesięcznego brak brak
Liczba obsługiwanych baz 1 1
Liczba jednoczesnych użytkowników programu nielimitowana nielimitowana
Codzienna 7-dniowa archiwizacja TAK TAK
Kopia danych na nośniku CD lub emailem Na żądanie Na żądanie
Połączenie szyfrowane poprzez tunel TAK TAK
Bezpłatny okres testowy 14 dni 14 dni
Pomoc techniczna TAK TAK
Wysłanie kopii bazy na nośniku CD (netto) 30 zł 30 zł
Abonament roczny netto
299 zł
499 zł