Sprawdź również:

83
Zamów
359
Cena abonamentu miesięcznego

NQ.vps 50%

Najważniejsze cechy:

  • Pełna izolacja rdzeni procesora
  • Pełna izolacja pamięci RAM
  • Procesor: Intel® Xeon® E5620
  • Liczba rdzeni fizycznych: 2
  • Liczba rdzeni SMT: 4
  • RAM: 8GB ECC Reg. DDR3
  • Pamięć swap: 4GB
  • Przestrzeń dyskowa: 900GB SATA
  • Archiwizacja narastająca: TAK
  • SLA: 99,9%

Biznesy wielu naszych Klientów rosną wraz z nami. Dzięki temu, wciąż możemy dopasować ofertę do ich zwiększających się potrzeb.

Czy kupiony hosting będzie zawsze odpowiednio dopasowany?

Wszyscy życzymy sobie, aby nasze firmy czy organizacje z czasem rosły w siłę, a ich aktywność wzbudzała coraz większe zainteresowanie. Wszyscy z czasem realizujemy nowe pomysły, oferujemy nowe możliwości korzystania z serwisów internetowych. Wraz ze wzrostem tego zainteresowania rosną także potrzeby związane z hostingiem serwisu internetowego.

Mój hosting nie wyrabia!

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś „negatywnych” skutków wzrostu popularności serwisu? Strony przestały się otwierać, bądź otwierały się makabrycznie powoli? Zabrakło przestrzeni dyskowej by odebrać wszystkie e-maile od zainteresowanych usługą Klientów?
Okazało się, że trzeba natychmiast przenieść serwis z serwera wirtualnego na serwer dedykowany – i nie dość, że miesięczny budżet przeznaczony na obsługę serwisu wzrósł z dnia na dzień 10-krotnie, to jeszcze aby przeprowadzić całą operację migracji musiałeś na gwałt poszukiwać specjalisty, gdyż samodzielne przeniesienie i uruchomienie serwisu okazało się zbyt trudne.

Z NQ.pl masz święty spokój

Nie dopuszczamy do takich sytuacji. Stale monitorujemy wszystkie urządzenia w naszej sieci i otrzymujemy informacje, że potrzeby niedługo przerosną możliwości oferowane przez użytkowany pakiet. Nie pozwalamy, aby Twój serwis przestał działać. Wcześniej otrzymasz od nas informację dotyczącą potrzeby przemyślenia rozszerzenia możliwości używanego pakietu hostingowego.

Bezbolesna zmiana pakietu hostingowego do wyższego

Migracja serwisu do usługi o większych możliwościach nie stanowi kłopotu.
Środowisko informatyczne dla Twojego serwisu internetowego pozostaje niezmienne: nawet jeśli na początku potrzeby są bardzo niewielkie i rozpoczynasz współpracę z nami od najmniejszego (NQ.start) serwera wirtualnego, a dopiero później, stopniowo powiększasz pakiet hostingowy, aż do największego serwera dedykowanego:

NQ.start => NQ.biznes => NQ.profesja => NQ.vip => serwer dedykowany

Zazwyczaj migracja serwisu nie wymaga absolutnie żadnej technicznej aktywności z Twojej strony – jest w pełni realizowana przez naszych specjalistów.
Nie są również wymagane jakiekolwiek zmiany w konfiguracji programów pocztowych czy innego oprogramowania w Twojej siedzibie lub na komputerach przenośnych.

Nie stracisz opłaconego abonamentu

Dokładnie. Jeśli przeskalowujesz swoją usługę do wyższego pakietu, dopłacasz tylko różnicę pomiędzy ceną usługi dotychczas używanej, a nową.
Nie chcemy, abyś tracił pieniądze i cieszymy się, że Twoja firmie rośnie.

Bez niepotrzebnego szoku

Staramy się również, aby koszty, które ponosisz nie musiały rosnąć skokowo przy wzroście zapotrzebowania na moc serwera. U wielu dostawców zdarza się, że gdy niewystarczający okazuje się największy pakiet serwera wirtualnego za kilkaset złotych w skali roku, trzeba wykupić cały serwer dedykowany o wielokrotnie większej mocy obliczeniowej, ale też za cenę już kilkuset złotych miesięcznie.
My oferujemy ogniwo pośrednie – dzięki technologii wirtualizacji możemy udostępnić serwer dedykowany o mocy obliczeniowej ¼ lub ½ serwera dedykowanego, a cena takiej usługi jest również odpowiednio niższa:

... NQ.vip => 25% dedyka => 50% dedyka => Cała maszyna

A jeśli serwer dedykowany to za mało?

Co w sytuacji, w której cały serwer dedykowany przestanie już wystarczać?
Możesz być spokojny; proponujemy rozwiązania klastrowe. Dwa lub więcej serwerów łączymy w ten sposób, że posiadają one w każdym czasie w pełni zsynchronizowany obraz plików, a praca związana z obsługą serwisów jest rozkładana równomiernie pomiędzy te urządzenia.
Jeśli tylko zechcesz, nasi specjaliści przeanalizują Twoje serwerowe potrzeby i do każdej sytuacji dobiorą optymalną kosztowo konfigurację, która sprosta faktycznym potrzebom.
Rozwiązanie optymalne będzie pracować tak szybko jak bardzo drogie, ale będzie od niego znacznie tańsze!

Zapraszamy do współpracy

Naszym celem jest zapewnienie Klientom takiego rozwiązania i sprzętu, które przy optymalnym wykorzystaniu będzie spełniało potrzeby bez zbędnego podnoszenia kosztów.
Wierzymy, że ta filozofia przełoży się na Państwa zaufanie do nas oraz zachęci do stałej współpracy, korzystnej i dla Państwa, i dla nas.