Sprawdź również:

16
Zamów

Firma Netlink Sp. z o.o. (właściciel i administrator NQ.pl) jest dostawcą usług hostingowych, działającym na rynku od 12 lat. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne.

O nas

Firma Netlink Sp. z o.o. jest właścicielem i administratorem NQ.pl. Naszą specjalizacją jest świadczenie wysokiej jakości usług hostingowych. Firma powstała w 2000 roku i nieprzerwanie działa do dziś. Kapitał zakładowy spółki Netlink Sp. z o.o. jest w 100% polski.

Adresatem usług, świadczonych przez NQ.pl są zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości branży, maksymalnie dostosowaliśmy ofertę do potrzeb polskich Klientów. Wszystkim, którzy korzystają z hostingu po raz pierwszy, poświęcamy tyle uwagi ile wymaga tego dana sytuacja. W NQ.pl każdy Klient może liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne.

Nie korzystamy z serwerów zlokalizowanych za granicą. Posiadamy własną serwerownię zlokalizowaną w Polsce, wyposażoną w profesjonalny sprzęt, zapewniający wysoką jakość świadczonych usług.

Unikalną cechą naszej oferty jest wyjątkowa dbałość o Klienta. Dowodem na to jest bardzo wysoki poziom lojalności wynoszący ponad 90%. Staramy się rozwiązać każdy problem naszych Klientów. Każdy telefon od jest odbierany, a każda propozycja zmian jest dokładnie rozważana i wprowadzana w życie, jeśli to tylko jest możliwe. Świadczą o tym opinie naszych Klientów.

Prowadzimy jasną i przejrzystą politykę, dzięki czemu Klient zawsze ma pełny obraz kosztów. W naszej ofercie nie zobaczysz żadnych kruczków i "małych liter". Korzystając z naszych usług możesz spać spokojnie.