Sprawdź również:

33
Zamów

Sprawdź również:

83
Zamów

Rozwiązania które udało się wypracować przez 12 lat istnienia NQ.pl dają naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz świętego spokoju.

Rozwiązania

Każda z usług przez nas oferowana jest dokładnie przemyślana i wielokrotnie przetestowana. Dostarczamy kompletne rozwiązania zarówno dla małych jak i dużych firm.

Dla nas nawet mały biznes jest wielki!

SEJFMail - magazyn całej poczty e-mail

Wiadomości e-mail są dziś nośnikiem krytycznych informacji czy dokumentów dla firmy. Co w przypadku ich utraty? Usługa SEJFMail pozwala na dodatkową archiwizację zarówno wysłanych i odebranych wiadomości e-mail.

Dla programistów

Oferujemy bardzo przydatne rozwiązania, które znacznie ułatwiają pracę Programistom. Wykorzystanie repozytoriów SVN i oprogramowania Trac pozwala bardzo efektywnie pracować nad projektami i lepiej nimi zarządzać.

Skalowalność usług

Realizacja celów biznesowych przedsiębiorstwa w realiach turbulentnego otoczenia wymaga dużej elastyczności zarówno po stronie samej firmy jak i jej partnerów czy dostawców. Bardzo ważna jest możliwość skalowania usług. NQ.pl umożliwia bezproblemową zamianę parametrów danej usługi. Nie hamujemy rozwoju naszych Klientów, lecz rośniemy razem z nimi.

Czy wiesz, że?

Każdy pakiet hostingowy może obsłużyć dowolną liczbę domen?

więcej


Zobacz również: