W trosce o cenny czas naszych Klientów, staramy się maksymalnie uprościć wszelkie procedury. Także odnawianie usług jest nieskomplikowaną czynnością, która nie powinna sprawiać żadnych problemów.

Wszystkie usługi w NQ.pl (pakiety hostingu stron www, domeny, pakiety SVN+Trac, certyfikaty SSL, bazy Firebird) oprócz serwerów dedykowanych są odnawiane na podstawie dostarczonych wcześniej faktur proforma. Dokumenty są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz drogą e-mail, na adres zapisany w naszej bazie.

Nasz system pilnuje wszystkich terminów ważności i przesyła drogą e-mail powiadomienia przypominające o zbliżającym się terminie ważności usługi.

Procedura odnowienia usługi w NQ.pl

Krok 1

Kilka tygodni przed końcem opłaconego okresu rozliczeniowego wysyłamy do Ciebie dokumenty potrzebne do odnowienia usługi na kolejny rok (m.in. Regulamin oraz Fakturę proforma),

Krok 2

Na podstawie Faktury proforma możesz opłacić abonament na kolejny okres. Po odnotowaniu na naszym rachunku bankowym Twojej wpłaty, system drukuje fakturę VAT, a ważność usługi zostaje przedłużona o kolejny okres rozliczeniowy,

Krok 3

W ciągu kilku dni, faktura VAT zostanie dostarczona pod wskazany adres korespondencyjny przesyłką pocztową. W tym momencie proces odnowienia usługi jest zakończony.