Program Partnerski NQ.pl

Program Partnerski NQ.pl

Dobrze współpracować z najlepszymi

Niespełna trzy miesiące temu, uruchomiliśmy oficjalnie nasz Program Partnerski. W dzisiejszym poście, przedstawiamy ideę Programu oraz najważniejsze korzyści, które może osiągać praktycznie każdy, którego działalność jest związana z branżą IT.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy z nami. W treści tego postu pokażemy co się kryje pod postacią Programu Partnerskiego NQ.pl.

Dla kogo?

Program Partnerski przeznaczony jest dla:

 • agencji interaktywnych,
 • podmiotów zajmujących się: tworzeniem stron, serwisów internetowych, aplikacji webowych,
 • firm zajmujących się outsourcingiem IT.

Jednym zdaniem Program Partnerski jest dla wszystkich firm działających na szerokim rynku usług IT. Na obecną chwilę z Programu mogą korzystać jedynie podmioty prowadzące działalność gospodarczą, lecz w niedalekiej przyszłości będzie on również skierowany do osób fizycznych, którzy takiej działalności nie prowadzą.

Dlaczego warto przystąpić do Programu Partnerskiego NQ.pl?

Naprawdę warto przystąpić do Programu Partnerskiego? Powodów, dla których warto współpracować z nami jest wiele. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

 1. Wzajemne zrozumienie potrzeb. Dzięki szerszej współpracy, możliwe jest dostosowanie środowiska hostingowego do indywidualnych potrzeb firmy czy danej aplikacji. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować czas konfiguracji serwera pod konkretne wymagania.
 2. Zaufanie. Oferty hostingu współdzielonego wielu firm na pierwszy rzut oka, mogą wyglądać łudząco podobnie, jednakże za warstwą specyfikacji technicznych kryje się wiele czynników, które znacząco wpływają na jakość danego hostingu. Możliwość współpracy z zaufaną firmą na której można polegać jest dziś ogromną wartością biznesową.
 3. Realne wsparcie doświadczonych specjalistów. Jeden z naszych Klientów, stwierdził, że wartość wsparcia technicznego NQ.pl poznał w sytuacji, kiedy potrzebna była szybka i sprawna interwencja. Warto zaufać ludziom, mającym ogromne doświadczenie.
 4. Stała wysoka prowizja. Każde skuteczne polecenie to dodatkowy zysk w wysokości 20% wartości danej usługi. Prowizję wypłacamy także od każdego odnowienia usługi.
 5. Serwer NQ.biznes rozszerzony o serwer repozytoriów SVN – NQ.developer za darmo. Będąc Partnerem NQ.pl możesz liczyć na bonusowy pakiet usług, przeznaczony na własne potrzeby. Aby przystąpić do programu Partnerskiego nie musisz być naszym Klientem, Profesjonalny serwer dostaniesz od nas GRATIS!
 6. Dogodne formy rozliczania się na linii Operator – Partner – Klient. Udostępniamy możliwość bezpośredniego rozliczanie się Partnera z Klientem.
 7. Private label / White label – Możliwość zmiany identyfikacji wizualnej takich elementów jak webmail czy panel administracyjny, na zgodny z CI Partnera.
 8. Elastyczność – NQ.pl nie zamyka się w ramach standardowej kooperacji. Masz pomysł na  jak mogłaby wyglądać współpraca? Napisz do nas, na pewno się odezwiemy.

Co trzeba zrobić aby przystąpić do Programu Partnerskiego?

Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest niezwykle proste. Wystarczy jedynie podpisać umowę o współpracy partnerskiej. Jej wzór jest dostępny tutaj. Nie wymagamy od Partnera umieszczania żadnych banerów reklamowych na jego stronie internetowej. Nie trzeba także być naszym Klientem. Umowa jest gwarantem wypłaty prowizji i otrzymania bonusowego pakietu na rzecz Partnera.

Jakie usługi można polecać w ramach Programu?

Programem Partnerskim objęte są Pakiety hostingu stron WWW oraz pakiety repozytoriów SVN + Trac – domeny oraz większość certyfikatów SSL znajdujących się w ofercie.

Czy obecnie jakieś firmy korzystają z Programu Partnerskiego?

Tak, wiele firm współpracuje z nami, polecając usługi NQ.pl swoim Klientom. Wśród tej grupy znajdują się również wyjątkowo lojalni Partnerzy, współuczestniczący w budowie NQ.pl od wielu lat. Rosnąca z roku na rok wartość wypłacanej im prowizji motywuje do jeszcze lepszego działania w kolejnym okresie. Najaktywniejsi Partnerzy, mogą również liczyć na dodatkowe bonusy.

Podsumowanie

Wiele firm świadczy usługi z zakresu IT, poleca swoim Klientom usługi hostingowe i nie uzyskuje z tego tytułu niczego poza satysfakcją. NQ.pl do satysfakcji dokłada także niemałe pieniądze. Warto zainteresować się naszą ofertą współpracy i czerpać z niej wymierne korzyści.

Więcej informacji na temat Programu Partnerskiego można znaleźć na stronie – https://www.nq.pl/program-partnerski lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Zapraszamy do współpracy!

 

zdjęcie: rgbstock.com

Comments are closed.