najlepsza poczta e-mail dla firm i dla biznesu NQ.pl

Lepsza Poczta E-mail dla Firm

Stabilne serwery w Polsce, skuteczne filtry antyspamowe, SEJFMail

Poczta e-mail to podstawowe narzędzie komunikacji, dlatego powinna być bezpieczna i niezawodna. Ogromne doświadczenie, ponadprzeciętne wsparcie techniczne oraz unikatowe rozwiązania - to cechy, które najlepiej opisują pocztę elektroniczną w NQ.pl. Adres e-mail we własnej domenie to także kwestia poufności danych oraz odpowiedniego wizerunku firmy.

POCZTA E-MAIL TERAZ
50% TANIEJ!
+
REJESTRACJA DOMENY
ZA DARMO
.pl .com.pl i inne funkcjonalne, .eu .com .biz .net .info
TWÓJ KOD PROMOCYJNY:
RAB50-12-02L
Aby uzyskać bonusy, wpisz kod do pola "Kod promocyjny" podczas rejestrowania serwera wirtualnego!

Wybierz pakiet hostingowy i zacznij korzystać z lepszej poczty e-mail!

Porównaj pakiety hostingu e-mail oraz stron WWW »

Pakiet hostingu e-mail oraz WWW
Przestrzeń dyskowa
Przestrzeń dyskowa jest współdzielona pomiędzy usługi FTP, WWW, skrzynki e-mail oraz bazy danych SQL. Co istotne, NIE PORCJUJE SIĘ sztywno przestrzeni - jest ona zawsze dostępna dla usług, które jej potrzebują.

Czytaj więcej »

20 GB 50 GB 100 GB 200 GB
Brak porcjowania przestrzeni
Nie istnieje wymóg podziału całkowitej przestrzeni dyskowej pomiędzy: FTP, WWW, skrzynkami e-mail oraz bazami danych SQL.

Czytaj więcej »

Liczba kont e-mail
Każdy z serwerów wirtualnych posiada możliwość obsługi dowolnej liczby domen, subdomen, skrzynek e-mail oraz kont ftp.

Czytaj więcej »

Brak limitu Brak limitu Brak limitu Brak limitu
Grupy pocztowe
Grupy pocztowe to mechanizm pozwalający na automatyczne rozsyłanie wiadomości e-mail do wcześniej zdefiniowanych odbiorców.

Czytaj więcej »

Backup do 14 dni wstecz
Backup wykonywany codziennie. Darmowy dostęp do kopii zapasowej nawet sprzed 14 dni.

Czytaj więcej »

Darmowa migracja do NQ.pl
Darmowa migracja stron WWW i poczty e-mail.

Czytaj więcej »

Promocja: Domena za darmo!
Do każdego nowo zakupionego pakietu hostingowego dodajemy całkowicie za darmo wybraną przez Ciebie, wolną domenę na okres 12 miesięcy...

Czytaj więcej »

Promocja: SEJFMail 20GB za darmo!
Zamów dowolny serwer wirtualny z naszej oferty, a otrzymasz usługę SEJFMail 20GB za darmo na rok!.

Czytaj więcej »

Pozostałe parametry
Cena / miesiąc
w abonamencie rocznym:
Do podanych cen należy dodać VAT 23%
1) Po przekroczeniu 5TB ruchu przepustowość łącza może ulec zmniejszeniu do 10Mb.
8,29 PLN
16,58 PLN
Cena z uwzględnieniem kodu rabatowego: RAB50-12-02L ZAMÓW
16,63 PLN
33,25 PLN
Cena z uwzględnieniem kodu rabatowego: RAB50-12-02L ZAMÓW
29,13 PLN
58,25 PLN
Cena z uwzględnieniem kodu rabatowego: RAB50-12-02L ZAMÓW
41,63 PLN
83,25 PLN
Cena z uwzględnieniem kodu rabatowego: RAB50-12-02L ZAMÓW

Poznaj zalety poczty e-mail w NQ.pl:

Skuteczny filtr antyspamowy

Niemal codziennie spamerzy dobijają się do Twojej skrzynki. My jednak czuwamy i chronimy ją.
Uzupełnieniem standardowych reguł filtrujących w systemie antyspamowym są nasze własne, aktualizowane na bieżąco reguły filtrujące. Są one tworzone przez naszych analityków, m.in. na podstawie materiału otrzymanego od naszych klientów. Pozwalają one lepiej dopasować się do lokalnych uwarunkowań i skuteczniej filtrować niepożądane wiadomości.

Pomoc techniczna PREMIUM w standardzie

Dzielimy się naszym ponad 15-letnim doświadczeniem z klientami.
Serwer pocztowy dla Twojej firmy musi działać tak, abyś mógł w pełni mu zaufać. Tylko wtedy będzie dobrze działającym narzędziem pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem z pocztą lub cokolwiek w tej kwestii budzi Twój niepokój, po prostu napisz lub zadzwoń.

Backup 14 dni

Bezpieczeństwo poczty firmowej jest najważniejsze, dlatego należy ją archiwizować codziennie, a kopie przechowywać możliwie długo.
Operatorzy zazwyczaj tworzą kopię codziennie, ale przechowują ją tylko przez jedną dobę. Model ten nie pozwoli odtworzyć zawartości skrzynki e-mail uszkodzonej np. dwa dni wcześniej.
Po przeniesieniu poczty firmowej do NQ.pl, w razie potrzeby, odzyskamy zawartość Twojej skrzynki e-mail nawet wtedy, gdy uległa ona uszkodzeniu w dzień Twojego wyjazdu na dwutygodniowy urlop, czego nie stwierdziłeś od razu.

SEJFMail

SEJFMail to rewolucyjne rozwiązanie archiwizujące w tle absolutnie cały ruch pocztowy: wiadomości wysyłane i odbierane.
SEJFMail to rozwiązanie automatycznie tworzące kopie wszystkich wiadomości e-mail, zarówno wysłanych jak i odebranych. System działa bez konieczności instalowania jakichkolwiek dodatkowych programów lub wtyczek i jest niezauważalny dla użytkownika. SEJFMail umożliwia szybki dostęp do archiwum wiadomości, wyszukanie, czytanie, a także samodzielne odtworzenie wiadomości usuniętych do skrzynki użytkownika. Uprawnienia dostępowe mogą posiadać użytkownicy swojej skrzynki oraz administrator usługi SEJFMail. Dzięki tym funkcjom, skrzynki e-mail obsługiwane prze serwery NQ.pl odpowiadają zakresem funkcji tzw. journaling mailbox.

Grupy pocztowe

Nowoczesne rozwiązania w komunikacji firmowej.
Niektóre wiadomości muszą docierać do kilku adresatów jednocześnie, np. do wyznaczonej grupy pracowników. A gdyby posiadali oni wspólny adres, np.: handlowcy@twoja-firma.pl?
Liczba grup nie jest limitowana. W prosty sposób, za pomocą kilku kliknięć w panelu administracyjnym, wskażesz osoby należące do danej grupy. Jeśli zechcesz, w każdym momencie zmodyfikujesz tę listę. Konstrukcja może być zagnieżdżona: do grupy może należeć inna grupa!

Dbałość o reputację adresów IP

Wiadomości wysyłane z serwera pocztowego o kiepskiej reputacji, nie docierają do adresatów.
Dlatego monitorujemy w ponad 120 bazach RBL i dbamy o reputację adresów IP dedykowanych naszym serwerom pocztowym. Obecnie w sieci Internet wysyła się więcej wiadomości niepożądanych SPAM niż tych legalnych. Przy braku odpowiednich działań, adres IP serwera bardzo szybko trafia do wielu czarnych list RBL, osłabiając swoją reputację.

Monitorowanie kolejek pocztowych

Nie może być tak, że wiadomość wysłana przez kontrahenta dotarła do Ciebie dopiero po kilku godzinach!
Wiemy, że dla biznesu poczta e-mail jest narzędziem pracy tak samo ważnym jak telefon i komputer. Dlatego dbamy o to, aby miliony wiadomości obsługiwanych przez nasze serwery pocztowe, docierało do miejsca przeznaczenia w ciągu sekund, a nie godzin.

Uwierzytelnianie z użyciem SPF oraz DKIM

Protokoły uwierzytelniania SPF oraz DKIM wzmacniają wiarygodność wysyłanych przez Ciebie wiadomości.
Z protokołów tych korzystają często instytucje w celu zabezpieczenia się przed atakami typu phishing i spoofing. Korzystanie z tych protokołów zwiększa wiarygodność wysyłanych wiadomości, co pomaga eliminować próby podszywania się przez oszustów. Działa to następująco: kiedy odbiorca otrzymuje e-mail, filtr antyspamowy lub sam program pocztowy kontaktuje się z Twoją, odpowiednio skonfigurowaną domeną w celu sprawdzenia czy źródłem wiadomości rzeczywiście jest Twoja organizacja.

Szyfrowanie wszystkich kanałów transmisji

Zwiększenie bezpieczeństwa ruchu pocztowego wymaga szyfrowania go w każdej relacji: między Twoim komputerem, a serwerem pocztowym, ale również między serwerami pocztowymi transmitującymi Twoje wiadomości.
Konfiguracja środowiska pocztowego NQ.pl oferuje szyfrowanie transmisji praktycznie na całej trasie, którą przebiega wiadomość wysłana od Ciebie lub skierowana pod Twój adres. Połączenie szyfrowane SSL/TLS z użyciem najnowszych i bezpiecznych metod kryptograficznych, może być realizowane dla wszystkich protokołów pocztowych: SMTP, IMAP oraz POP3.

Nowoczesny webmail

Nie wszyscy chcą korzystać z programów pocztowych. Wiele osób preferuje bezpieczne aplikacje typu webmail, dostępne pod adresem strony internetowej.
Korzystając z webmaila, masz dostęp do swoich wiadomości zawsze i wszędzie, ponieważ Twoja skrzynka znajduje się w chmurze. Nowoczesne oprogramowanie typu webmail, pozwala w wygodny sposób korzystać z poczty bez przywiązania do swojego komputera. Z webmaila możesz korzystać gdziekolwiek, używając telefonu, tabletu ale również dowolnego komputera. Webmail zapewnia bezpieczne, szyfrowane połączenie SSL/TLS.

Duże przestrzenie dyskowe bez porcjowania

Czy Twój operator hostingu wymaga wyodrębnienia przestrzeni dyskowej dla skrzynek e-mail? Czy musisz tę przestrzeń porcjować jak tort urodzinowy Twojego dziecka?
Porcjowanie przestrzeni nie jest korzystne dla nabywcy usługi hostingowej. Od zawsze, NQ.pl w ramach oferowanych serwerów, oferuje przestrzeń absolutnie w pełni współdzieloną pomiędzy usługami i skrzynkami e-mail.

System kroczących powiadomień o zajętości

Ochrona przed odbiciem wiadomości kierowanych do Ciebie.
Każda skrzynka e-mail może korzystać z pojemności całego serwera, nawet rzędu 200GB. Jeśli jednak przestrzeń dla Twojej skrzynki została ograniczona przez Twojego administratora, nie martw się przyznanym limitem. Jeśli skrzynka zostanie zapełniona na poziomie 85%, system powiadomi Cię o tym fakcie, wysyłając stosowną wiadomość. System nadal będzie czuwał. Kiedy zajętość skrzynki przekroczy próg 90%, system znów powiadomi. W razie dalszych potrzeb, wyśle do Ciebie kolejne powiadomienia po przekroczeniu następnych progów: 95%, 96%, 97%, 98% i 99%.

Zaawansowany Catch-all

System pocztowy może być bardziej elastyczny, niż dotychczas.
Funkcja konta domyślnego (zwana również catch-all), ma za zadanie dostarczyć do wskazanej skrzynki pocztowej, błędnie zaadresowaną wiadomość e-mail, np.: bjuro@nq.pl zamiast biuro@nq.pl ;-)
Konto domyślne można zdefiniować nie tylko dla całego serwera, ale również dla poszczególnych domen, co ma istotne znaczenie, jeśli Twój serwer obsługuje więcej niż jedną domenę.

Reguły pocztowe

Automatyzuj segregowanie swojej poczty.
Za pomocą wygodnego edytora reguł pocztowych, możesz spowodować, że wiadomości dostarczone do Twojej skrzynki zostaną od razu uporządkowane. Na przykład, wiadomości od rodziny trafią do folderu "rodzinka", wiadomości od szefa – do folderu "szef", ciekawe oferty – do folderu "do sprawdzenia", a maile chwalipięty Kaśki – od razu do kosza.
Generator reguł jest ograniczony tylko Twoją fantazją.

Darmowa migracja do NQ.pl

Święty spokój zapewniamy od samego początku. Jeśli chcesz, przeniesiemy Twoje skrzynki pocztowe. Również z zawartością. Za darmo.
NQ.pl oferuje możliwość przeniesienia poczty e-mail oraz stron WWW z dotychczasowego serwera do NQ.pl. Dla Twojego świętego spokoju, operacja może zostać poprzedzona podpisaniem umowy o zachowaniu poufności (NDA). Scenariusz migracji ustalamy indywidualnie oraz szczegółowo, aby unikniąć jakichkolwiek niedogodności. Usługa jest bezpłatna.

Opinie naszych klientów:

Najważniejsze dla mnie w NQ.pl jest to, że potraktowano nasze potrzeby poważnie... Doznałem ulgi stawiając serwer firmowy u Państwa. Potencjalnym klientom serdecznie polecam usługi NQ... więcej
Wiesław Borczon - Prezes Zarządu, http://pt.pl/
Serwer działa tak jak powinien, nie mieliśmy jak na razie ani jednej awarii uniemożliwiającej prawidłowe funkcjonowanie naszego serwisu... więcej
Daniel Ciężki, http://rowerowy.com
Pytania? Zapraszamy do kontaktu: 12 256 78 51, info@NQ.pl